Seçkin Eczanelerde

Bayimiz olmak ister misiniz?

Concept Beauty Kişiselleştirilebilir Saç Bakım Ürünlerimiz İle Tüketicilerinize Faydayı Ayrıcalıklarla Sunmak İçin Bayimiz Olmak İster Misiniz?

Concept Beauty markası olarak bilimi merkezimize alarak doğal ve kalıcı çözümler sunuyoruz. Üstelik bunu her türlü saç tipine ve saç sorununa uygun kişiselleştirilebilir ürünlerle yapıyoruz. Bu heyecan verici yolculuğumuzda yarattığımız ürünlerde ise bir yandan dünyanın dört bir yanından temin edilen güvenilir ve yüksek kaliteli hammaddeler diğer yandan da doğaya saygılı içerikler kullanıyoruz. Bünyemizde çalışan onlarca kimya mühendisimiz ve Ar-Ge ekibimiz hem gelişmekte olan teknolojileri güzelliğe ve sağlığa dönüştürebilmek için çalışıyor hem de her geçen gün farklı sorunlara kalıcı çözümler üreten yeni ürünleri portföyümüze katmaya devam ediyor.

Peki, siz inovasyonu, bilimi, tutkuyu ve enerjiyi bir araya getirerek saçlara dermo ve kişiselleştirilebilir çözümler sunan bu ekip ile çalışmaya ne dersiniz? Bize katılın Bize katılın ve bu heyecanı beraber yaşayalım…

DEĞERLERİMİZ

Ne istediğiniz bizim için önemli

Müşteri deneyimleriyle şekilleniyor, gelişiyoruz ve büyüyoruz.

İnovasyon genlerimizde var

Teknolojiyi sağlıklı saçlara dönüştürebilmek için kullanıyoruz.

Tek beden değil kişiye özel çözümler

Dünyada ilk kez hayata geçirilen kişiye özel “shot” fikriyle müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda çözümler üretiyoruz.

Doğaya saygılıyız

Doğal içeriklerimizle hem sizi hem de doğayı koruyoruz