125 TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerde Kargo Ücretsiz

Dökülme Önleyici Saç Bakım Shot’ı

75,00 TL
Miktar: 20 ml
Bölgesel ve ani saç dökülmelerine karşı koymak için...

Concept Beauty Dökülme Önleyici Bakım Shot’ı; genetik faktörlere ya da stres, beslenme alışkanlığı gibi farklı nedenlere bağlı olarak olarak gelişen yoğun, hızlı ve ani saç dökülmelerine karşı etkilidir.

İçeriğindeki süt bazlı biyoaktif Follicusan, dermal papilla hücrelerini uyaran aktif sinyal molekülleri ile hem saç yoğunluğunu hem de saç kalınlığını iyileştirir.
Bu ürün 2 iş gününde kargoya teslim edilir.

Adet: +

Concept Beauty Bakım Shot’larımızı tek başlarına saçınıza uygulayabileceğiniz gibi, Concept Beauty Şampuan ile iyice karıştırıp kullanabilir ve olağanüstü bir sonuç elde edebilirsiniz. Size tavsiyemiz, zengin içerikli Bakım Shot’larımızı Concept Beauty Şampuan ile karıştırıp kullanmanız.

Bakım Shot’ı karıştırılmış Concept Beauty Şampuanı saçınızı ıslattıktan sonra saç derinizden başlayıp masaj yaparak uygulayın. Şampuanı 5 - 10 dk. beklettikten sonra saçınızı artık iyice durulayabilirsiniz. Bu işlemi birkaç kez tekrar edebilirsiniz. Günlük kullanım için uygundur.

Tek Başına Kullanım

Kuru ya da nemli saça, saç yoğunluğuna göre 5-10 kez kısa mesafeden sıkarak uygulayın. Saç diplerinden başlayarak masaj yaparak saçınıza yedirin. Durulama gerektirmez.

ÖZEL AKTİFLER

Follicusan
Follicusan’ın saç derisini ve saç köklerini canlandırarak hızlanan saç dökülmesine (alopesi) karşı koyduğu kanıtlanmıştır.

Biotin
Vücuda alınan besinlerin vücut tarafından sentezlenmesine ve emilimine yardımcı olan Biotin; karbonhidrat, yağ ve saçın temel yapı taşı olan protein metabolizmasında rol oynar. Birçok enzimin yapısına girerek onları aktifleştirir ve gıdaların vücuda yararlı hale getirilmesini sağlar.

Keratin
Saçın doğal yapısında da bulunan Keratin; kolay dökülen, yıpranmış veya yanmış saçlarda saçın yapısına destek olarak saç telini kalınlaştırır ve güçlendirir.

Panthenol (Provitamin B5)
Provitamin B5, saç oluşumunda kullanılan enzimlerin etkili olabilmesi için gerekli olan vitaminlerdendir. En önemli etkisi saçın büyüme sürecini hızlandırması ve saç tellerini güçlendirmeye yardımcı olmasıdır.

Plantafluid Complex PV-1
Plantafluid Complex PV-1’i oluşturan içerikler, saç bakımında aşağıdaki etkileri gösterir:
- Karışımı oluşturan bitkilerin içermiş olduğu flavonoidler (Quercetin, Myricitrin, Kaempferol vb.) 5-alpha reductase enziminin inhibe edilmesini destekleyerek saç köklerinin tahrip edilmesinin engellenmesine yardımcı olurlar.
- Saç için gerekli olan besinlerin saç foliküllerine ulaşmasına ve foliküllerin uyarılarak güçlenmesine katkıda bulunur.
- Lipid salgısının düzenlenmesine yardımcı olur.

Banka Logoları
© Copyright 2021 Concept Beauty
Bu E-Ticaret Sitesi Tarafından Hazırlanmıştır.

heart