100 TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerde Kargo Ücretsiz


Keratinli Bakım Shot


40,00 TL


Stok Kodu : CKNQWY29

Barkod : 8681788012120

Concept Beauty Keratinli Bakım Shotı, yıpranmış ve işlem görmüş saçlar için özel olarak formüle edilmiştir. Saçlarınızın kırılmalara ve koparak dökülmelere karşı korunmasına yardımcı olur, saçlarınızı nemlendirir ve bakımını yapar.

 

Concept Beauty Keratinli Bakım Shotı, yıpranmış ve işlem görmüş saçlar için özel olarak formüle edilmiştir. Saçlarınızın kırılmalara ve koparak dökülmelere karşı korunmasına yardımcı olur, saçlarınızı nemlendirir ve bakımını yapar. İçeriğindeki keratin, moringa oleifera protein hidrolizatı ve özel aktif maddeler ile saçlarınızın hacimli ve daha güçlü bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

 

Kullanım Şekli:

Concept Beauty Bakım Shotlarını, dilerseniz Concept Beauty Şampuan ile birlikte kullanabilirsiniz.

Bir ya da daha fazla Concept Beauty Bakım Shot’ını, Concept Beauty Şampuan’ın içine ekleyin, iyice karıştırın. Şampuan üzerindeki kullanım talimatlarını takip edin.

 

 

 Özel Aktifler 

Keratin

Keratin, saçlarınızda, cildinizde, tırnaklarınızda hatta çeşitli iç organlarınızda bulunan bir proteindir. Keratin içeren saç bakım ürünleri günümüzde çok yaygın olarak kullanılmaktadır. Bunun nedeni, Keratin’in saça olan yararlarının birçok klinik test ile kanıtlanmış olmasıdır. Keratin, saçlarınızın daha dayanıklı olmasına, parlak bir görünüm elde etmesine, saç tellerinizin iç yapısının yenilenmesine yardımcı olur. Keratin ayrıca saç kurutma ve boyama gibi işlemler sonucunda hasar gören saçlarınızın tamirine de yardımcıdır.

 

Hydrolyzed Moringa Oleifera Seed Extract (Moringa oleifera protein hydrolysate)

Moringa Oleifera, yüzyıllardır sağlığa pozitif etkileri bilinen, birçok uygulamada kullanılan bir bitkidir. Bu bitki, içerdiği amino asitler ve diğer aktifler ile saçın korunmasına, hasarlı saçın tamirine, saçın daha kolay taranabilir ipeksi bir dokunuşa sahip olmasına yardımcı olur. Bu özelliklerinin yanında bitki, saç kurutucularının ve saç boyalarının saçınıza verdiği zararı engellemeye de yardımcıdır.

 

Bu ürün Paraben, Sodyum Lauril Eter Sülfat (SLES) ya da tuz içermez.

 

 

Sadece harici kullanım için. Gözlere temas ettirmeyiniz. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz. Yutulursa medikal yardım alınız ya da zehir kontrol merkezi ile iletişime geçiniz.

Tahriş ya da kızarıklık oluşursa kullanmayı durdurun. Eğer durum 72 saatten uzun sürerse, doktorunuza danışın.