125 TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerde Kargo Ücretsiz

Keratinli Saç Bakım Shot'ı

55,00 TL
Miktar: 20 ml
Yıpranmış, işlem görmüş saçların gücünü
yeniden kazanması için...


Concept Beauty Keratinli Bakım Shot’ı, yıpranmış ve işlem görmüş saçı yeniden sağlıklı ve dengeli yapısına döndürür. Saçı onararak, kırılmayı ve koparak dökülmeyi ortadan kaldırırken aynı zamanda nemlendirir ve saça bakım yapar.

İçeriğindeki keratin, hidrolize moringa oleifera proteini ve amino asit karışımı ile saçları hacimli ve daha güçlü bir görünüme kavuşturur.
Bu ürün 2 iş gününde kargoya teslim edilir.

Adet: +

Concept Beauty Bakım Shot’larımızı tek başlarına saçınıza uygulayabileceğiniz gibi, Concept Beauty Şampuan ile iyice karıştırıp kullanabilir ve olağanüstü bir sonuç elde edebilirsiniz. Size tavsiyemiz, zengin içerikli Bakım Shot’larımızı Concept Beauty Şampuan ile karıştırıp kullanmanız.

Bakım Shot’ı karıştırılmış Concept Beauty Şampuanı saçınızı ıslattıktan sonra saç derinizden başlayıp masaj yaparak uygulayın. Şampuanı 5 - 10 dk. beklettikten sonra saçınızı artık iyice durulayabilirsiniz. Bu işlemi birkaç kez tekrar edebilirsiniz. Günlük kullanım için uygundur.

Tek Başına Kullanım

Kuru ya da nemli saça, saç yoğunluğuna göre 5-10 kez kısa mesafeden sıkarak uygulayın. Saç diplerinden başlayarak masaj yaparak saçınıza yedirin. Durulama gerektirmez.

ÖZEL AKTİFLER

Keratin
Keratin, saçlarınızda, cildinizde, tırnaklarınızda hatta çeşitli iç organlarınızda bulunan bir proteindir. Keratin içeren saç bakım ürünleri günümüzde çok yaygın olarak kullanılır. Bunun nedeni, Keratin’in saça olan yararlarının birçok klinik test ile kanıtlanmış olmasıdır. Keratin, saçlarınızın daha dayanıklı olmasına, parlak görünmesine, saç tellerinizin iç yapısının yenilenmesine yardımcı olur. Keratin ayrıca saç kurutma ve boyama gibi işlemler sonucunda hasar gören saçlarınızın onarılması işlevi görür.

Hydrolyzed Moringa Oleifera Seed Extract
Mucize ağaç olarak da adlandırılan Moringa Oleifera, yüzyıllardır sağlığa pozitif etkileri bilinen, birçok uygulamada kullanılan bir bitkidir. Kabuk, sap, kök, yaprak, tohum ve çiçekleri geleneksel tıpta kullanılır. Moringa tohumları yüksek oranda C vitamini, B vitaminleri ile amino asitler içerir. Bu bitki, içerdiği amino asitler ve diğer aktifler ile saçın korunmasına, hasarlı saçın onarılmasına, saçın daha kolay taranabilir ve ipeksi bir dokunuşa sahip olmasına yardımcı olur. Bu özelliklerinin yanında bitki, saç kurutucularının ve saç boyalarının saçınıza verdiği zararı engellemeye de yardımcıdır.

Banka Logoları
© Copyright 2021 Concept Beauty
Bu E-Ticaret Sitesi Tarafından Hazırlanmıştır.

heart