100 TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerde Kargo Ücretsiz


Renk Koruma Etkili Bakım Shot


45,00 TL


Stok Kodu : ADMNXY47

Barkod : 8681788012090

Concept Beauty Renk Koruma Etkili Bakım Shotı, saçlarınızın kırılmalara, koparak dökülmelere, fiziksel ve kimyasal streslere karşı korunmasına yardımcı olur

 

Concept Beauty Renk Koruma Etkili Bakım Shotı, saçlarınızın kırılmalara, koparak dökülmelere, fiziksel ve kimyasal streslere karşı korunmasına yardımcı olur, saçlarınızı nemlendirir ve bakımını yapar. İçeriğindeki aktif maddeler ile bakım esnasında saç renginizin korunmasına yardımcıdır.

 

Kullanım Şekli:

Concept Beauty Bakım Shotlarını, dilerseniz Concept Beauty Şampuan ile birlikte kullanabilirsiniz.

Bir ya da daha fazla Concept Beauty Bakım Shot’ını, Concept Beauty Şampuan’ın içine ekleyin, iyice karıştırın. Şampuan üzerindeki kullanım talimatlarını takip edin.

 

 Özel Aktif

 Özel Aktifler 

Pinot Noir

Pinot Noir, siyah, ince kabuklu bir üzüm çeşididir. Bu üzüm, içerdiği çeşitli antioksidanlar sayesinde saçınızın canlanmasına, sağlıklı kalmasına ve parlamasına yardımcı olur.

 

GSPT

GSPT, çeşitli üzüm çekirdeği ekstraktları, vitamin E yoğunluğuna sahip Tocopherol ve diğer aktifleri içeren bir bakım kompleksidir. GSPT kompleksi, saçların UV ışınlara karşı korunmasına, saç kurutucuların saça olan etkilerini azaltmaya, saç renginin azalmasını engellemeye, saçı güneş ışığına karşı korumaya ve saçın yağ dengesinin korunmasına yardımcıdır. Bunun yanında GSPT’nin, stres nedeni ile yaşanan saç sorunlarına karşı etkili olduğu konusunda çeşitli klinik çalışmalar bulunmaktadır.

 

Bu ürün Paraben, Sodyum Lauril Eter Sülfat (SLES) ya da tuz içermez.

 

 

Sadece harici kullanım için. Gözlere temas ettirmeyiniz. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz. Yutulursa medikal yardım alınız ya da zehir kontrol merkezi ile iletişime geçiniz.

Tahriş ya da kızarıklık oluşursa kullanmayı durdurun. Eğer durum 72 saatten uzun sürerse, doktorunuza danışın.