125 TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerde Kargo Ücretsiz

Renk Koruyucu Saç Bakım Shot'ı

65,00 TL
Miktar: 20 ml
Solmayan renkler, ilk günkü ışıltısını koruyan saçlar için...

Renk Koruyucı Bakım Shot’ı, etkisi klinik çalışmalarla kanıtlanmış, fiziksel ve kimyasal stres faktörlerine karşı tüm saç tiplerini koruyan patentli ve yenilikçi aktiflerle geliştirildi. Isıl işlemler, şekillendirme ve UV radyasyonu gibi fiziksel etkenler saçı kurutarak yıpratır, dökülmeye sebep olur. Perma, boya, deniz suyu gibi kimyasal etkenler ise saçın oksitlenerek daha gözenekli hale gelmesine, kırılganlaşmasına, karışık ve mat görünmesine yol açar.

Pinot Noir üzümünden elde edilen procyanidin ile geliştirilen GSP-T aktifi, tüm bu çevresel stres ve uygulamalardan kaynaklanan hasarlara karşı saçı korur. Boyalı saçın; yıkama, deniz suyu ve UV radyasyonundan dolayı yıpranıp solmasını engeller, renk tutunurluğunu ve kalıcılığını artırır. Saç boyası ve perma uygulamasının saç derisinde yol açtığı iritasyonu iyileştirir.

UV radyasonuna bağlı saç hasarını %41 oranında azaltır.
Bu ürün 2 iş gününde kargoya teslim edilir.

Adet: +

Concept Beauty Bakım Shot’larımızı tek başlarına saçınıza uygulayabileceğiniz gibi, Concept Beauty Şampuan ile iyice karıştırıp kullanabilir ve olağanüstü bir sonuç elde edebilirsiniz. Size tavsiyemiz, zengin içerikli Bakım Shot’larımızı Concept Beauty Şampuan ile karıştırıp kullanmanız.

Bakım Shot’ı karıştırılmış Concept Beauty Şampuanı saçınızı ıslattıktan sonra saç derinizden başlayıp masaj yaparak uygulayın. Şampuanı 5 - 10 dk. beklettikten sonra saçınızı artık iyice durulayabilirsiniz. Bu işlemi birkaç kez tekrar edebilirsiniz. Günlük kullanım için uygundur.

Tek Başına Kullanım

Kuru ya da nemli saça, saç yoğunluğuna göre 5-10 kez kısa mesafeden sıkarak uygulayın. Saç diplerinden başlayarak masaj yaparak saçınıza yedirin. Durulama gerektirmez.

ÖZEL AKTİFLER

GSP-T
GSP-T, suda çözünür İsviçre üzüm çekirdeği Procyanidin’leri ve yağda çözünür doğal Tocopherol’u birleştiren güçlü bir antioksidan kompleksidir.

İsviçre Alpleri’nin yüksek rakım, serin ve kuru iklim, yüksek UV radyasyonu ve kireçli toprak yapısı gibi zorlu şartları, yetiştirilen Pinot Noir üzümünün daha fazla procyanidin üretmesini ve depolamasını sağlar. Bu yüzden İsviçre’de yetiştirilen Pinot Noir üzümü özelikle procyanidin’ler bakımından son derece zengin bir içeriğe sahiptir.

Patentli GSP-T kompleksi, saçın güneşin UV ışınlarına karşı korunmasına, saç kurutucuların saça olan etkilerini azaltmaya, saç renginin solmasını engellemeye ve saçın yağ dengesinin korunmasına yardımcıdır. Bunun yanında GSP-T’nin, çevresel stres nedeni ile yaşanan saç sorunlarına karşı etkili olduğu klinik çalışmalarla kanıtlanmıştır.

Banka Logoları
© Copyright 2021 Concept Beauty
Bu E-Ticaret Sitesi Tarafından Hazırlanmıştır.

heart