100 TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerde Kargo Ücretsiz


Yapılandırıcı Etkili Bakım Shot


45,00 TL


Stok Kodu : DHRSVZ26

Barkod : 8681788012106

Concept Beauty Yapılandırıcı Etkili Bakım Shotı, Anagain ve özel etken maddelerin birleşimi ile saç oluşumunu destekler,

 

Concept Beauty Yapılandırıcı Etkili Bakım Shotı, Anagain ve özel etken maddelerin birleşimi ile saç oluşumunu destekler, saçlarınızın kırılmalara ve koparak dökülmelere karşı korunmasına yardımcı olur ve bakımını yapar.

 

Kullanım Şekli:

Concept Beauty Bakım Shotlarını, dilerseniz Concept Beauty Şampuan ile birlikte kullanabilirsiniz.

Bir ya da daha fazla Concept Beauty Bakım Shot’ını, Concept Beauty Şampuan’ın içine ekleyin, iyice karıştırın. Şampuan üzerindeki kullanım talimatlarını takip edin.

 

 

 Özel Aktifler 

Anagain

Anagain, içerdiği bezelye filizleri ve diğer aktif maddeler ile saç oluşumuna, saç kalitesini arttırmaya ve saç kaybını azaltmaya yardımcı bir içeriktir. Çeşitli klinik çalışmalar Anagain’in ayrıca saç ömrünü uzatmaya, saçın canlılığını arttırmaya yardımcı olduğunu da belirtmektedir.

 

Keratinocyte Growth Factor (FGF7)

FGF7 (Keratinocyte growth factor), etkinliği birçok klinik test ile kanıtlanmış, saça bakım yapan, saçın uzamasına, daha dayanıklı olmasına ve kalınlaşmasına yardımcı olan bir aktiftir.

 

Bu ürün Paraben, Sodyum Lauril Eter Sülfat (SLES) ya da tuz içermez.

 

 

Sadece harici kullanım için. Gözlere temas ettirmeyiniz. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz. Yutulursa medikal yardım alınız ya da zehir kontrol merkezi ile iletişime geçiniz.

Tahriş ya da kızarıklık oluşursa kullanmayı durdurun. Eğer durum 72 saatten uzun sürerse, doktorunuza danışın.