125 TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerde Kargo Ücretsiz

Yapılandırıcı Saç Bakım Shot'ı

65,00 TL
Miktar: 20 ml
Dökülme aşamasındaki saçı
büyüme aşamasına döndürmek için...


Concept Beauty Yapılandırıcı Bakım Shot’ı, 2014 Beyond Beauty Lab’de ödül alan AnaGain aktifi ile telojen (dökülme) aşamasını anajen (büyüme) aşamasına çevirir. Saç telindeki büyümeyi, dermal papilladaki sinyal moleküllerini etkinleştirerek başlatır. Aynı zamanda saçınızın kırılmalara ve koparak dökülmelere karşı korunmasına yardımcı olur. Kadın ve erkeklerle 3 ay boyunca yapılan klinik çalışmalarda AnaGain’in;
 Dökülen saçları %28,3 azalttığı,
 Büyüyen saç tellerini %7,9 artırdığı,
 Aktif saç büyüme oranını 4’ten 7,2’ye çıkardığı,
 Saç yoğunluğunu yaklaşık %8 artırdığı klinik testlerle kanıtlanmıştır.
Bu ürün 2 iş gününde kargoya teslim edilir.

Adet: +

Concept Beauty Bakım Shot’larımızı tek başlarına saçınıza uygulayabileceğiniz gibi, Concept Beauty Şampuan ile iyice karıştırıp kullanabilir ve olağanüstü bir sonuç elde edebilirsiniz. Size tavsiyemiz, zengin içerikli Bakım Shot’larımızı Concept Beauty Şampuan ile karıştırıp kullanmanız.

Bakım Shot’ı karıştırılmış Concept Beauty Şampuanı saçınızı ıslattıktan sonra saç derinizden başlayıp masaj yaparak uygulayın. Şampuanı 5 - 10 dk. beklettikten sonra saçınızı artık iyice durulayabilirsiniz. Bu işlemi birkaç kez tekrar edebilirsiniz. Günlük kullanım için uygundur.

Tek Başına Kullanım

Kuru ya da nemli saça, saç yoğunluğuna göre 5-10 kez kısa mesafeden sıkarak uygulayın. Saç diplerinden başlayarak masaj yaparak saçınıza yedirin. Durulama gerektirmez.

ÖZEL AKTİFLER

AnaGain
Organik bezelye filizlerinden elde edilen AnaGain saç oluşumuna, saç kalitesini artırmaya ve saç kaybını azaltmaya yardımcı bir içeriktir. Çeşitli klinik çalışmalar AnaGain’in ayrıca saç ömrünü uzatmaya, saçın canlılığını artırmaya katkıda bulunduğunu göstermektedir.

Keratinocyte Growth Factor (FGF7)
FGF7, etkinliği birçok klinik test ile kanıtlanmış, saça bakım yapan, saçın uzamasına, daha dayanıklı olmasına ve kalınlaşmasına yardımcı olan bir aktiftir.

Banka Logoları
© Copyright 2021 Concept Beauty
Bu E-Ticaret Sitesi Tarafından Hazırlanmıştır.

heart