125 TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerde Kargo Ücretsiz

Aktifleştirici Saç Serumu

369,00 TL
Miktar: 50 ml
Daha yoğun, daha güçlü saçlar için...

Concept Beauty Aktifleştirici Saç Serumu; saç kayıplarını önlemeye, saç köklerini harekete geçirmeye, saç büyümesini hızlandırmaya, saçları sıklaştırıp seyrek bölgelerin gürleşmesine yardımcı olur.

Ginseng, sarımsak, ısırgan, nane ve cüce palmiyeden (saw palmetto) elde edilmiş bitkisel bileşenler ve Provitamin B5 sayesinde kök hücre foliküllerini yeniden aktifleştirir. Aynı zamanda yeni kök hücre oluşumunu artırarak kök hücrelerin fenotipini güçlendirir ve hücre ölümlerinin önüne geçmeye yardımcı olur.

Klinik olarak gözlemlenen sonuçlara göre Concept Beauty Aktifleştirici Saç Serumu, yoğun saç kaybı yaşanan dönemi 3 ay içinde tersine çevirir ve büyüme sürecini yeniden başlatarak saç yoğunluğunu artırır. Dökülmeyi hızlandıran saç derisi iritasyonunu azaltır. Saç foliküllerinin uzunluğunu artırır.
Bu ürün 2 iş gününde kargoya teslim edilir.

Adet: +

Temiz saç derisine, ihtiyacınız olan bölgeye damlalık yardımı ile uygulayınız ve 3-5 dakika masaj yapınız. Uygulama sonrasında saçlarınızı durulamanız gerekmez. Günde 2 defa bu uygulamayı tekrarlayınız.

İçindekiler:
Aqua, Glycerin, Mentha Piperita Oil, Panthenol, Xanthan Gum, Caffeine, Panax Ginseng Extract, Allium Sativum Oil, Urtica Dioica Oil, Serenoa Serrulata Fruit Extract, Acetyl Tyrosine, Larix Europaea Wood Extract, Glycine, Camellia Sinensis Leaf Extract, Zinc Chloride, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Sodium Metabisulphite.

Faydaları:
Concept Beauty Aktifleştirici Saç Serumu, içinde yer alan bitkisel aktifler, bitkisel gliserin, kafein, ginseng ekstraktı, sarımsak ekstraktı, ısırgan ekstraktı, cüce palmiye ekstraktı, nane yağı ve Provitamin B5 ile saç dökülme döngüsünü yavaşlatmaya, saç köklerine etki ederek yeniden aktifleştirmeye, saç yoğunluğu artırmaya ve saç üretimini hızlandırmaya yardımcı olur. Daha gür, daha yoğun ve sağlıklı saç ve saç derisi için çalışır. İçindeki ecocert ve cosmos sertifikalı aktifler sayesinde Concept Beauty Aktifleştirici Saç Serumu, klinik olarak gözlemlenebilir sonuçlar vermektedir. 3 aylık kullanım süresince;
- Kök hücreleri aktifleştirir, canlandırır ve saç oluşumunu başlatır.
- Saç foliküllerinin daha iyi beslenmesi için kök hücrelerinin anajen (büyüme) fazı daha hızlı geçmelerini sağlar.
(Anajen faz: Saçın çıkıp büyüme aşaması olup 3 yıl kadardır. Katajen faz: Saçın geçiş aşaması olup 3 hafta kadardır. Telojen faz: Saçın kuruyup zayıfladığı ve döküldüğü aşama olup 3 hafta kadardır.)

Concept Beauty Aktifleştirici Saç Serumu, içinde yer alan aktiflerin, kök hücreler üzerindeki etkisi vitro test ile kanıtlanmıştır. Bu test sonucuna göre:
- Yeni kök hücre oluşumunun artması
- Kök hücrelerin fenotipini güçlenmesi
- Hücre ölümlerini önlenmesi
- Süreç geçişlerini desteklenmesi gözlemlenmiştir.

Concept Beauty Aktifleştirici Saç Serumu içinde yer alan aktiflerin, farklı yaş gruplarındaki gönüllüler üzerinde yapılan test sonuçlarından bazıları aşağıdaki gibidir.
KRİTER / GÖNÜLLÜ 52 Yaş 42 Yaş 29 Yaş
Yeni Anajen Saç Oranı (%) + 10,8 % + 19,2 % + 9,2 %
Saç Yoğunluğundaki Artış (%) + 17 % + 17 % + 17 %
Yeni Saç Sayısı (cm2’de) + 47 Saç / cm2 + 43 Saç / cm2 + 29 Saç / cm2
Kafadaki Toplam Saç Sayısındaki Artış (600 cm2’de) + 28.200 Saç + 25.800 Saç + 17.400 Saç
Kafadaki Toplam Saç Sayısındaki “AYLIK” Artış + 9.400 Saç + 8.600 Saç + 5.800 Saç
Banka Logoları
© Copyright 2021 Concept Beauty
Bu E-Ticaret Sitesi Tarafından Hazırlanmıştır.

heart