100 TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerde Kargo Ücretsiz


Concept Beauty Şampuan


75,00 TL


Stok Kodu : EPQRSW39

Barkod : 8681788012007

Concept Beauty Şampuan, içeriğindeki zengin aktifler ve bileşenler ile saçlarınızı besler, saç diplerinin güçlenmesine yardımcı olur. Özel formülü sayesinde saçlarınızın canlı ve parlak görünmesine katkı sağlar.

 

Concept Beauty Şampuan, içeriğindeki zengin aktifler ve bileşenler ile saçlarınızı besler, saç diplerinin güçlenmesine yardımcı olur.

Özel formülü sayesinde saçlarınızın canlı ve parlak görünmesine katkı sağlar.

 

Kullanım Şekli

Concept Beauty Şampuanı saçınızı ıslattıktan sonra derinizden başlayarak saçlarınıza masaj yaparak uygulayın. 5 – 10 dk beklettikten sonra saçlarınızı iyice durulayın. Bu işlemi birden çok kez uygulayabilirsiniz. Günlük kullanım için uygundur.

 

 

 Özel Aktifler 

Swiss Magic Apple Stem Cell Extract

2008 yılında "en iyi aktif içerik” ödülü kazanan Swiss Magic Apple Stem Cell ekstraktı, cilt hücrelerini korumaya ve yaşam sürelerini uzatmaya yardımcıdır. Bu aktifin, normal şartlarda 14 günde olgunlaşıp ölmeye başlayan saç foliküllerinin ömürlerinin 18 günün üzerinde uzamasına yardımcı olduğu klinik testlerle kanıtlanmıştır. Ayrıca kayıp yaşanan saçların bu ekstrakt sayesinde geri kazanıldığı konusunda da çeşitli klinik testler bulunmaktadır. Swiss Magic Apple Stem Cell ekstraktı sadece saçlarınıza değil, cildinize de bakım yapar.

 

Keratinocyte Growth Factor (FGF7)

FGF7 (Keratinocyte growth factor), etkinliği birçok klinik test ile kanıtlanmış, saça bakım yapan, saçın uzamasına, daha dayanıklı olmasına ve kalınlaşmasına yardımcı olan bir aktiftir.

 

Niacinamide (Vitamin B3)

Niacinamide, (Vitamin B3), özellikleri sayesinde, kozmetik sektöründe birçok ürün tipinde kullanılmaktadır. Niacinamide saçın yapısının güçlenmesine, çevresel faktörlerle hasar görmüş saçın onarılmasına yardımcıdır. Niacinamide’in saç bölgesindeki kan dolaşımını hızlandırdığını ve saç için kritik önemde olan Keratin üretimini arttırdığını, DNA tamirine yardımcı olduğunu gösteren klinik çalışmalar da bulunmaktadır.

 

Anagain

Anagain, içerdiği bezelye filizleri ve diğer aktif maddeler ile saç oluşumuna, saç kalitesini arttırmaya ve saç kaybını azaltmaya yardımcı bir içeriktir. Çeşitli klinik çalışmalar Anagain’in ayrıca saç ömrünü uzatmaya, saçın canlılığını arttırmaya yardımcı olduğunu da belirtmektedir.

 

Bu ürün Paraben, Sodyum Lauril Eter Sülfat (SLES) ya da tuz içermez.

 

 

Sadece harici kullanım için. Gözlere temas ettirmeyiniz. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz. Yutulursa medikal yardım alınız ya da zehir kontrol merkezi ile iletişime geçiniz.

Tahriş ya da kızarıklık oluşursa kullanmayı durdurun. Eğer durum 72 saatten uzun sürerse, doktorunuza danışın.