125 TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerde Kargo Ücretsiz

Concept Beauty Şampuan

110,00 TL
Miktar: 240 ml
Bir elmadan, mucizevi etkilere sahip bir şampuana...

Uttwiler Spätlauber, neredeyse soyu tükenmiş ama koparıldıktan sonra inanılmaz uzun süre saklanabilme kapasitesine sahip İsviçre’ye özgü bir elma çeşididir. Mibelle Biochemistry Switzerland bilim insanları, büzüşmeden ve lezzetini kaybetmeden uzun süre saklanabilen bu elmanın kök hücrelerinden PCT Malus Domestica adını verdikleri patentli kök hücre teknolojisini ve Swiss Magic Apple Stem Cell özünü geliştirdi.

Concept Beauty Şampuan, içeriğindeki zengin aktifler ve bileşenler ile saçlarınızı besler, cilt kök hücrelerinin yapılarını ve yeni doku oluşturma kapasitelerini korumalarına yardımcı olur. Aynı zamanda yaşlanmalarını geciktirerek yaşam döngülerini uzatır. Özel formülü sayesinde saçınıza canlı ve parlak bir görünüm kazandırır.
Bu ürün 2 iş gününde kargoya teslim edilir.

Adet: +

Concept Beauty Şampuanı saçınızı ıslattıktan sonra saç derinizden başlayıp masaj yaparak uygulayın. Şampuanı 5 - 10 dk. beklettikten sonra saçınızı artık iyice durulayabilirsiniz. Bu işlemi birkaç kez tekrar edebilirsiniz. Günlük kullanım için uygundur.

Birden fazla saç sorunundan şikâyetçi iseniz ve saçınıza daha yoğun bir bakım uygulamak istiyorsanız, Concept Beauty Şampuana Concept Beauty Bakım Shot’ı ekleyip iyice karıştırın. Tam anlamıyla kişiselleştirilmiş ve size özel hale gelen profesyonel saç bakım ürününüz anında hazır!

Şampuan şişemize, 3 farklı shot'a kadar ekleme yapabilirsiniz.

ÖZEL AKTİFLER

Swiss Magic Apple Stem Cell Extract
2008 yılında "en iyi aktif içerik" ödülü kazanan Swiss Magic Apple Stem Cell özü, cilt hücrelerini korumaya ve yaşam sürelerini uzatmaya yardımcıdır. Bu aktifin, normal şartlarda 14 günde olgunlaşıp ölmeye başlayan saç foliküllerinin ömürlerinin 18 günün üzerinde uzamasına yardımcı olduğu klinik testlerle kanıtlanmıştır. Ayrıca kayıp yaşanan saçların bu öz sayesinde geri kazanıldığı konusunda da çeşitli klinik testler bulunmaktadır. Swiss Magic Apple Stem Cell özü sadece saçınıza değil, cildinize de bakım yapar.

Keratinocyte Growth Factor (FGF7)
FGF7, etkinliği birçok klinik test ile kanıtlanmış, saça bakım yapan, saçın uzamasına, daha dayanıklı olmasına ve kalınlaşmasına yardımcı olan bir aktiftir.

Niacinamide (Vitamin B3)
Niacinamide, özellikleri sayesinde, kozmetik sektöründe birçok ürün tipinde kullanılmaktadır. Saçın yapısını güçlendirir, çevresel faktörlerle hasar görmüş saçı onarır. Niacinamide’in saç bölgesindeki kan dolaşımını hızlandırdığını ve saç için kritik önemde olan Keratin üretimini artırdığını, DNA tamirine yardımcı olduğunu gösteren klinik çalışmalar da bulunmaktadır.

AnaGain
Organik bezelye filizlerinden elde edilen AnaGain saç oluşumuna, saç kalitesini artırmaya ve saç kaybını azaltmaya yardımcı bir içeriktir. Çeşitli klinik çalışmalar AnaGain’in ayrıca saç ömrünü uzatmaya, saçın canlılığını artırmaya katkıda bulunduğunu göstermektedir.

Banka Logoları
© Copyright 2021 Concept Beauty
Bu E-Ticaret Sitesi Tarafından Hazırlanmıştır.

heart