125 TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerde Kargo Ücretsiz

Nemlendirici Saç Bakım Shot'ı

55,00 TL
Miktar: 20 ml
Nemli, esnek ve dayanıklı saç telleri için...

Nemini kaybeden saç telleri kırılır, koparak dökülmeye yatkın hale gelir. Nemlendirici Bakım Shot’ı, içeriğinde bulunan 12 farklı bitkisel bileşen kompleksi sayesinde saça nem terapisi yapar, esnek ve yumuşak bir yapı kazandırır. Kırılmayı ve koparak dökülmeyi ortadan kaldırır.

Bunun yanında saç derisinin salgıladığı yağın düzenlenmesine yardımcı olur. Antienflamatuar özelliğe sahip içeriği sayesinde saçı uyararak, doğal yoldan kendisini tedavi etmesini destekler.
Bu ürün 2 iş gününde kargoya teslim edilir.

Adet: +

Concept Beauty Bakım Shot’larımızı tek başlarına saçınıza uygulayabileceğiniz gibi, Concept Beauty Şampuan ile iyice karıştırıp kullanabilir ve olağanüstü bir sonuç elde edebilirsiniz. Size tavsiyemiz, zengin içerikli Bakım Shot’larımızı Concept Beauty Şampuan ile karıştırıp kullanmanız.

Bakım Shot’ı karıştırılmış Concept Beauty Şampuanı saçınızı ıslattıktan sonra saç derinizden başlayıp masaj yaparak uygulayın. Şampuanı 5 - 10 dk. beklettikten sonra saçınızı artık iyice durulayabilirsiniz. Bu işlemi birkaç kez tekrar edebilirsiniz. Günlük kullanım için uygundur.

Tek Başına Kullanım

Kuru ya da nemli saça, saç yoğunluğuna göre 5-10 kez kısa mesafeden sıkarak uygulayın. Saç diplerinden başlayarak masaj yaparak saçınıza yedirin. Durulama gerektirmez.

ÖZEL AKTİFLER

Plantafluid Complex PV-1
Plantafluid Complex PV-1, içerdiği birçok bitki özü ve vitamin ile saçınız için tam bir bakım sağlar. Yapısındaki aktifler sayesinde saç köklerinin beslenmesini destekler, kepek oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Saçın nem ihtiyacını giderir, parlaklığını ve canlılığını artırır, saça hacimli bir görünüm kazandırır.

Vitaminler
Calcium Pantothenate, Niacin, Biotin.

Niacinamide (Vitamin B3)
Niacinamide, özellikleri sayesinde, kozmetik sektöründe birçok ürün tipinde kullanılmaktadır. Saçın yapısının güçlendirir, çevresel faktörlerle hasar görmüş saçı onarır. Niacinamide’in saç bölgesindeki kan dolaşımını hızlandırdığını ve saç için kritik önemde olan Keratin üretimini artırdığını, DNA tamirine yardımcı olduğunu gösteren klinik çalışmalar da bulunmaktadır.

Bitkisel Özler
Aloe Barbadensis Gel, Betula Alba Leaf Extract, Chamomilla Recutita Extract, Panicum Milaceum Extract, Equisetum Ar, Vense Extract, Salvia Officinalis Extract, Urtica Dioica Extract, Camelia Sinensis Extract, Arctium Lappa Extract, Lawsonia Inermis Extract, Humulus Lupulus Extract

Banka Logoları
© Copyright 2021 Concept Beauty
Bu E-Ticaret Sitesi Tarafından Hazırlanmıştır.

heart